Kdo jsou naši certifikovaní partneři

Home Motion by Somfy

v rukou odborníků

Somfy experti jsou odborníci, kteří se specializují na „Home motion by Somfy“ a jsou vám k dispozici, aby vám poradili ohledně všech řešení Somfy, která lze použít na rolety, venkovní žaluzie, interiérové žaluzie, brány a garážová vrata.

Home Motion by Somfy

Vaše chytrá domácnost

Odborníci na automatizaci domácnosti schválení společností Somfy

Odborníci na automatizaci domácnosti jsou certifikovaní Somfy experti, jejichž úkolem je propojit různé jednotky domovního zařízení, např. dveře, okna a osvětlení, za účelem jejich centralizace pro váš maximální komfort.

Vaše chytrá domácnost  Se Somfy sdílíme stejné ambice: zajistit vaši 100% spokojenost. Jakožto schválený odborník Somfy na domácí automatizace slibuji, že vám nabídnu služby, které splní vaše očekávání a zaslouží si vaši důvěru.
Se Somfy sdílíme stejné ambice: zajistit vaši 100% spokojenost. Jakožto schválený odborník Somfy na domácí automatizace slibuji, že vám nabídnu služby, které splní vaše očekávání a zaslouží si vaši důvěru.

Chytrá domácnost od základního kamene

Home Motion pro ty, kdo zrovna staví nový dům

Mnoho lidí už při stavbě svého domu sáhlo po systému Home Motion by Somfy. Získali tak bezdrátové,
jednoduché, rozšířitelné a dostupné řešení automatizace domácnosti.

Chytrá domácnost od základního kamene

Jakmile začnete budovat svůj domov, myslete na motorizaci a propojte navzájem jednotlivé prvky svého domu. Motorizace je snadná a lze ji rozšířit. Svá zařízení můžete centralizovat a dokonce odkudkoli ovládat na dálku.

Vybíráme jen ty nejlepší

Spolupracujeme s prověřenými partnery v oboru stínící techniky

Předtím, než se rozhodnete, ověřte značku motoru pro rolety nebo žaluzie. Není vždy snadné poznat, zda má roleta, žaluzie nebo rolovací garážová vrata motor značky Somfy, vzhledem k tomu, že jej nemůžete vidět, protože je zabudován do produktu.

Vybíráme jen ty nejlepší