Somfy Group

Podporujeme inovace: Garance spokojenosti

10 % příjmů investujeme do výzkumu

400 inženýrů v Somfy se denně snaží najít nové cesty, jak vám umožnit žít život plný komfortu a bezpečí. A každý rok se zrodí zhruba 400 patentů, které zlepšují kvalitu každodenního života. Například Home automation by Somfy má za cíl ovládat všechny zahrnuté aplikace jedním tlačítkem.

 

Somfy, mezinárodní skupina
Somfy, mezinárodní skupina
Somfy, spolehlivá firma
Somfy, spolehlivá firma

 

Somfy garantuje maximální spokojenost

Pokud jde o vaši bezpečnost a vaše pohodlí, není prostor pro kompromisy.

Všechny produkty Somfy jsou testovány a kontrolovány za mimořádně extrémních podmínek, extrémní důraz je kladen na výdrž motoru, díky čemuž poskytujeme dlouhodobou záruku: 5 let* na motory, automatické jednotky, příslušenství a poplašné systémy.

 

*3letá záruka na motory vrat a automatizované jednotky.

Somfy kultivuje ducha služeb

Dohlížíme na to, aby vše proběhlo hladce. Před, během a po realizaci vašeho projektu vám budeme k dispozici pro zodpovězení otázek a poradenství.  

 

Od poskytování rad o projektu předem až po navázání kontaktu s prodejcem, od vysvětlení používání produktů až po opravy v domácnosti. Partneři Somfy jsou na vaší straně.

Somfy aneb Příběh malé francouzské společnosti, která se stala světovou jedničkou

Společnost Somfy, spol. s r.o. je už více než 45 let největším světovým výrobcem a dodavatelem řízení a pohonů pro vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, markýzy, předokenní rolety a interiérové stínění.

Pokud byste se vydali hledat mateřskou společnost Somfy International, najdete ji ve francouzském městečku Cluses v podhůří Mont Blancu.

Momentálně najdete zastoupení Somfy v 60 zemích po celém světě, s 8400 zaměstnanci, Českou republiku a Slovensko nevyjímaje.

Od roku 1980 opustilo výrobní linku v Cluses přes 110 milionů motorů, každý den 6 milionů komponent a 70 000 pohonů. A nejhezčí číslo nakonec: produkty se značkou Somfy využívá celosvětově už přes 270 milionů koncových zákazníků. Somfy je světovým lídrem v tomto odvětví s obratem jedné miliardy eur.

Česká pobočka se sídlem v Praze existuje od roku 1996, organizační složku společnost najdete také na Slovensku, konkrétně v Piešťanech.